Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square

  • 70 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

70 m² apartmán Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square zahrnuje 1 ložnic a může ubytovat až 2 lidí.

Hostům nabízíme 1 koupelen.

Hosté mohou vařit domácí jídla v kompletní kuchyni.

Most Ponte dell'Accademia se nachází 950 metrů od apartmánu, a Bazilika San Giorgio Maggiore je 2 km daleko. Toto ubytování se nachází méně než 1 km od centra města, a kostel sv. Šebestiána leží v docházkové vzdálenosti. Orient Experience II, nabízející jídla turecké kuchyně, se nachází 50 metrů od apartmánu. Vlakové nádraží Stazione Venezia Santa Lucia a autobusová zastávka Venezia Piazzale Roma jsou vzdáleny 15 minut a 10 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square Benátky
Appartamento Margherita
Cena pouze pro mobilní zařízení

Appartamento Margherita

9.2
Výjimečný 9 recenzí
7 m od ubytování
USD 525 USD 473
za noc
Venice Dream - Il Piu Centrale, Idromassaggio In Camera, Ascensore - 10 Min Da Rialto E San Marco
Cena pouze pro mobilní zařízení

Venice Dream - Il Piu Centrale, Idromassaggio In Camera, Ascensore - 10 Min Da Rialto E San Marco

9.3
Výjimečný 15 recenzí
38 m od ubytování
USD 406 USD 365
za noc
Sedo3032A • Venezia Central • Luxury House •
Cena pouze pro mobilní zařízení

Sedo3032A • Venezia Central • Luxury House •

38 m od ubytování
USD 292 USD 263
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    15 km

    Vlaková nádraží

    Stazione Santa Lucia
    600 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Terasa
    • K dispozici čaj a káva

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 20:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence027042-LOC-06039,IT027042B4WUJYHKFB
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square umístěn?
      Apartmán Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square se nachází v blízkosti Canal Grande.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square apartmán patří Santa Maria della Salute, což se nachází 16 minut chůze.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square?
      Noční pobyt v apartmán Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square bude stát 215 €.
    • Jaké způsoby platby apartmán Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square apartmán akceptuje?
      Apartmán Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • Visa
      • American Express
      • CartaSi
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Riviera a Trattoria Borghi, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jak velký je apartmán Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square?
      Apartmán Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square má 70 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    15 km

    Vlaková nádraží

    Stazione Santa Lucia
    600 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Breathtaking Terrace In Santa Margherita Square Benátky

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít